Moc Gór – Moc Kina!

Moc Gór – Moc Kina!
Dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury przygotowaliśmy wyjątkowy projekt dla miłośników górskiej kinematografii. Ci, którzy uczestniczyli w minionych edycjach Spotkań z Filmem Górskim, będą mogli wrócić do nich – nie tylko wspomnieniami. Ci zaś, którzy z różnych powodów nie mogli brać udziału w Festiwalu, będą mieli okazję nadrobić filmowe zaległości.
W ramach projektu Moc Gór – Moc Kina wyselekcjonowano 28 najlepszych filmów z minionych lat, w tym w znakomitej większości filmy nagrodzone podczas Festiwalu Moc Gór (wcześniej Spotkania z Filmem Górskim) i szereg innych ważnych oraz niezwykle wartościowych produkcji. Przed Wami trzy polskie premiery filmów z zagranicy! Zobaczymy niemal wszystkie produkcje nagrodzone podczas minionej, 16. edycji Moc Gór 2020.

Więcej informacji, w tym spis filmów, opisy, trailery oraz materiały graficzne znajdziecie na naszej stronie www.mocgor.pl, w zakładce „MOC KINA”. Zapraszamy do udziału w górskiej uczcie filmowej, bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca w Polsce!

Zapraszamy na: